درباره شرکت صنایع غذایی آسان

شرکت صنایع غذایی آسان تولید کننده و عرضه کننده انواع محصولات غذایی با رعایت  دقیق استانداردهای روز جهانی در ایران است. منابع انسانی شایسته آسان بهترین مواد اولیه را با استفاده از تکنولوژی های روز به کار می گیرند تا آسان بتواند ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در جامعه، با ارائه کیفیتی قابل رقابت در سطح تولیدات غذایی در سطح کشور و بازارهای بین المللی گام نهد.
آسان با بیش از 50 سال سابقه تولید در کنار تلاش هر چه بیشتر برای افزودن غذای سالم و مغذی به سبد تغذیه خانواده، همواره پایبند به تعهدات تجاری خود در طول زنجیره تأمین و نیز در ارتباط با تمامی گروه های ذی نفع، به ویژه مشتریان (خریداران عمده، توزیع کنندگان خرد و مصرف کنندگان) است.

0 +
سابقه و تجربه
0 +
تنوع محصولات
0 +
تعداد کارکنان
m 0
مورد پسند ایرانی ها

شرکت صنایع غذایی آسان با سرلوحه قراردادن موازین تجارت جهانی سعی دارد با نو آوری و تنوع در ارائه خدمات به عنوان کلیدی ترین عنصر تحقق مأموریت به تولید ثروت از راه کسب و کار با رعایت بهره وری منابع و اقتصادی بودن تولید بپردازد.
ما در جایگاه رهبری ماندگار در مواد غذایی نیمه آماده در ایران تلاش داریم تا طعم لذت بخش غذای سالم و مفید را به مردم خود و سایر کشورها هدیه کنیم.  با توجه به واقعیات و ضرورت های صنعت تولید کتلت و سبزی های خشک پاک شده در ایران، اهداف بلند مدت این مجموعه در ارتباط تنگاتنگ با وضعیت این ماده غذایی در آینده در ارتباط با تمامی افراد جامعه می باشد. سرانه مصرف کتلت در ایران در مقایسه با سایر کشورها، از نقاط مختلف جهان بسیار کم می باشد اما با توجه به فواید مصرف سویا در سبد غذایی تمامی خانواده ها یکی از کلیدی ترین نقطه در تدوین اهداف بلند مدت شرکت صنایع غذایی آسان همانا وجود یک بازار مصرف عظیم به صورت بالفعل و یک بازار مصرف فزاینده به صورت بالقوه در هر سال بوده که مسلماً با توجه به اهمیت غذایی ذاتی این ماده افزایش ظرفیت های تولیدی امری بایسته و اجتناب ناپذیر می باشد.