سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

دسته‌بندی‌ محصولات

پیام مدیر عامل پرینت پست الکترونیکی


امروزه به دلیل زیادی مشغله های کاری و اجتماعی و گرفتاری های خانواده ها، مدیریت زمان یکی از شاخصه های ضروری در جوامع بشری می باشد. این فاکتور بسیار مهم در عصر تکنولوژی و فناوری اطلاعات که از آن به عنوان عصر سرعت نیز یاد میشود در نوع مصرف مواد غذایی و پخت و پز خانواده ها سهم به سزایی دارد.
شرکت کشت و صنعت پیاذر یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده مواد غذایی و پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار، افتخار دارد با تولید محصولات غذایی استاندارد و با کیفیت، با نهادینه شدن شعار «پخت و پز آسان با محصولات آسان»، در جهت تأمین سبد غذایی اکثر خانواده های ایرانی با بسته بندی های با کیفیت، گام موثری برداشته و امید دارد با تنوع بخشی به محصولات خود زمینه ساز رشد و شکوفایی صنعت غذایی کشور را مهیا سازد .

 

تماس با ما

address آدرس :
تبریز، جاده آذرشهر، 3 کیلومتر بعد از پلیس راه خسروشهر، جنب پل پیاذر، جاده تازه کند
tell تلفن :
32455777 - 041
fax فکس :
32455834 - 041
e-mail ایمیل :
info@piazar.com

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر میهمان از طرف مدیر سایت به من...
پنجشنبه ، 17 تیر 1389

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »

آخرین اخبار

وبسایت شرکت کشت و صنعت پیاذر منتشر شد

شرکت کشت و صنعت پیاذر پس از سال ها فعالیت حرفه‌ای در عرصه تولید محصولات غذایی، وب سایت خود را به آدرس اینترنتی www.piazar.com منتشر کرد.
وب سایت مذکور که با هدف ایجاد ارتباط با مخاطبان مختلف شرکت در فضای مجازی ایجاد شده...

تکذیب خبر فروش سهام پیاذر به شرکت شیرین عسل

به استحضار کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر می رساند متاسفانه خبری در صفحه 487 سایت تالار گفتمان بورس مبنی بر انجام توافق فی مابین هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر و مدیرعامل شرکت شیرین عسل برای معامله سهام...

اطلاعیه

به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر که دارای حق تقدم استفاده نشده هستند ، می رساند با توجه به اتمام مهلت پذیره نویسی سهام (فروش حق تقدمهای استفاده نشده) در مورخه 10/09/94 ، تقاضا دارد مشخصات سهامداری...


ادامه اخبار »