سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

دسته‌بندی‌ محصولات

ماموریت و اهداف پرینت پست الکترونیکی

بیانیه مأموریت صنایع غذایی آسان
شرکت صنایع غذایی آسان تولید کننده و عرضه کننده انواع محصولات غذایی با رعایت  دقیق استانداردهای روز جهانی در ایران است. منابع انسانی شایسته آسان بهترین مواد اولیه را با استفاده از تکنولوژی های روز به کار می گیرند تا آسان بتواند ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در جامعه، با ارائه کیفیتی قابل رقابت در سطح تولیدات غذایی در سطح کشور و بازارهای بین المللی گام نهد.
آسان با 44 سال سابقه تولید در کنار تلاش هر چه بیشتر برای افزودن غذای سالم و مغذی به سبد تغذیه خانواده، همواره پایبند به تعهدات تجاری خود در طول زنجیره تأمین و نیز در ارتباط با تمامی گروه های ذی نفع، به ویژه مشتریان (خریداران عمده، توزیع کنندگان خرد و مصرف کنندگان) است.
شرکت صنایع غذایی آسان با سرلوحه قراردادن موازین تجارت جهانی سعی دارد با نو آوری و تنوع در ارائه خدمات به عنوان کلیدی ترین عنصر تحقق مأموریت به تولید ثروت از راه کسب و کار با رعایت بهره وری منابع و اقتصادی بودن تولید بپردازد.

بیانیه چشم انداز
ما در جایگاه رهبری ماندگار در مواد غذایی نیمه آماده در ایران تلاش داریم تا طعم لذت بخش غذای سالم و مفید را به مردم خود و سایر کشورها هدیه کنیم.  با توجه به واقعیات و ضرورت های صنعت تولید کتلت و سبزی های خشک پاک شده در ایران، اهداف بلند مدت این مجموعه در ارتباط تنگاتنگ با وضعیت این ماده غذایی در آینده در ارتباط با تمامی افراد جامعه می باشد. سرانه مصرف کتلت در ایران در مقایسه با سایر کشورها، از نقاط مختلف جهان بسیار کم می باشد اما با توجه به فواید مصرف سویا در سبد غذایی تمامی خانواده ها یکی از کلیدی ترین نقطه در تدوین اهداف بلند مدت شرکت صنایع غذایی آسان همانا وجود یک بازار مصرف عظیم به صورت بالفعل و یک بازار مصرف فزاینده به صورت بالقوه در هر سال بوده که مسلماً با توجه به اهمیت غذایی ذاتی این ماده افزایش ظرفیت های تولیدی امری بایسته و اجتناب ناپذیر می باشد.

اهداف سازمان
این سازمان اهداف ذیل را به عنوان اهداف بلند مدت خود یافته و بازه زمانی 3 الی 5 ساله را جهت نیل به این اهداف برای خود در نظر گرفته است.
1-    تلاش در جهت بالابردن افزایش ظرفیت تولید کارخانه با خریداری پیشرفته ترین و مجهز ترین دستگاه های تولیدی و استقرار، نصب، راه اندازی و نگهداری آنها در یک محیط مناسب و در صورت لزوم افزایش فضای تولیدی.
2-    فرهنگ سازی و فعالیت های فرهنگی در عرصه آشنایی هر چه بیشتر مردم به اهمیت، فواید و مزایای این ماده غذایی (سویا) در مقایسه با سایر کالاهای جانشین.
3-    تلاش در جهت تبدیل هرچه بیشتر شرکت آسان به شرکتی پویا، چابک، یادگیرنده و پیشرو در کلیه زمینه های مرتبط با کسب و کار از جمله فروش، بازاریابی، مالی، تولید و مدیریتی با دیدگاه فرضی مشتری مداری.

 

تماس با ما

address آدرس :
تبریز، جاده آذرشهر، 3 کیلومتر بعد از پلیس راه خسروشهر، جنب پل پیاذر، جاده تازه کند
tell تلفن :
32455777 - 041
fax فکس :
32455834 - 041
e-mail ایمیل :
info@piazar.com

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر میهمان از طرف مدیر سایت به من...
پنجشنبه ، 17 تیر 1389

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »

آخرین اخبار

وبسایت شرکت کشت و صنعت پیاذر منتشر شد

شرکت کشت و صنعت پیاذر پس از سال ها فعالیت حرفه‌ای در عرصه تولید محصولات غذایی، وب سایت خود را به آدرس اینترنتی www.piazar.com منتشر کرد.
وب سایت مذکور که با هدف ایجاد ارتباط با مخاطبان مختلف شرکت در فضای مجازی ایجاد شده...

تکذیب خبر فروش سهام پیاذر به شرکت شیرین عسل

به استحضار کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر می رساند متاسفانه خبری در صفحه 487 سایت تالار گفتمان بورس مبنی بر انجام توافق فی مابین هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر و مدیرعامل شرکت شیرین عسل برای معامله سهام...

اطلاعیه

به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر که دارای حق تقدم استفاده نشده هستند ، می رساند با توجه به اتمام مهلت پذیره نویسی سهام (فروش حق تقدمهای استفاده نشده) در مورخه 10/09/94 ، تقاضا دارد مشخصات سهامداری...


ادامه اخبار »