سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

  • Slide
  • Slide
  • Slide
گزارش تفسیری مدیریت سال مالی منتهی به 1397/12/29 PDF پرینت

این گزارش طبق ضوابط تهیه گزارش تفسیری مدیریت مصوب 1396/10/04 هیات مدیره سازمان بورس واوراق بهادار تهیه شده و درتاریخ 1398/04/04 به تصویب هیات مدیره رسیده است.

 
اطلاعیه

به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر که دارای حق تقدم استفاده نشده هستند ، می رساند با توجه به اتمام مهلت پذیره نویسی سهام (فروش حق تقدمهای استفاده نشده) در مورخه 10/09/94 ، تقاضا دارد مشخصات سهامداری خود اعم از فتوکپی شناسنامه ، کارت ملی ، آدرس ، شماره حساب ، شماره تلفن را به شرکت ارسال نمایند تا مبالغ حاصل از فروش حق تقدم سهام پس از کسر هزینه های مربوطه و قانونی به شماره حساب اعلام شده سهامداران محترم واریز شود.

آدرس اینترنتی : in fo @ piazar . com

شماره فاکس : 04132455834

 

                                      هیأت مدیره کشت و صنعت پیاذر

 
تکذیب خبر فروش سهام پیاذر به شرکت شیرین عسل

به استحضار کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر می رساند متاسفانه خبری در صفحه 487 سایت تالار گفتمان بورس مبنی بر انجام توافق فی مابین هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر و مدیرعامل شرکت شیرین عسل برای معامله سهام پیاذر درج گردیده است که هیأت مدیره شرکت پیاذر و مدیرعامل محترم شرکت شیرین عسل این خبر را تکذیب نموده و صراحتاً اعلام میدارند که این خبر دروغی بیش نبوده و سهامداران محترم می توانند اخبار و اطلاعات واقعی شرکت را از سایت کدال پیگیری نمایند .     هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر

 
شرکت کشت و صنعت پیاذر (کتلت آسان)

شرکت صنایع غذایی آسان تولید کننده و عرضه کننده انواع محصولات غذایی با رعایت  دقیق استانداردهای روز جهانی در ایران است. منابع انسانی شایسته آسان بهترین مواد اولیه را با استفاده از تکنولوژی های روز به کار می گیرند تا آسان بتواند ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در جامعه، با ارائه کیفیتی قابل رقابت در سطح تولیدات غذایی در سطح کشور و بازارهای بین المللی گام نهد.
آسان با 44 سال سابقه تولید در کنار تلاش هر چه بیشتر برای افزودن غذای سالم و مغذی به سبد تغذیه خانواده، همواره پایبند به تعهدات تجاری خود در طول زنجیره تأمین و نیز در ارتباط با تمامی گروه های ذی نفع، به ویژه مشتریان (خریداران عمده، توزیع کنندگان خرد و مصرف کنندگان) است.
شرکت صنایع غذایی آسان با سرلوحه قراردادن موازین تجارت جهانی سعی دارد با نو آوری و تنوع در ارائه خدمات به عنوان کلیدی ترین عنصر تحقق مأموریت به تولید ثروت از راه کسب و کار با رعایت بهره وری منابع و اقتصادی بودن تولید بپردازد.

لطفاً ضمن بازدید از بخش های مختلف وب سایت کشت و صنعت پیاذر، از محصولات نیز بازدید کرده و ما را در جریان نقطه نظرات ارزنده خود قرار دهید.

 


صفحه 2 از 2

تماس با ما

address آدرس :
تبریز، جاده آذرشهر، 3 کیلومتر بعد از پلیس راه خسروشهر، جنب پل پیاذر، جاده تازه کند
tell تلفن :
32455777 - 041
fax فکس :
32455834 - 041
e-mail ایمیل :
info@piazar.com

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر میهمان از طرف مدیر سایت به من...
پنجشنبه ، 17 تیر 1389

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »

آخرین اخبار

وبسایت شرکت کشت و صنعت پیاذر منتشر شد

شرکت کشت و صنعت پیاذر پس از سال ها فعالیت حرفه‌ای در عرصه تولید محصولات غذایی، وب سایت خود را به آدرس اینترنتی www.piazar.com منتشر کرد.
وب سایت مذکور که با هدف ایجاد ارتباط با مخاطبان مختلف شرکت در فضای مجازی ایجاد شده...

تکذیب خبر فروش سهام پیاذر به شرکت شیرین عسل

به استحضار کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر می رساند متاسفانه خبری در صفحه 487 سایت تالار گفتمان بورس مبنی بر انجام توافق فی مابین هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر و مدیرعامل شرکت شیرین عسل برای معامله سهام...

اطلاعیه

به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر که دارای حق تقدم استفاده نشده هستند ، می رساند با توجه به اتمام مهلت پذیره نویسی سهام (فروش حق تقدمهای استفاده نشده) در مورخه 10/09/94 ، تقاضا دارد مشخصات سهامداری...


ادامه اخبار »